10 000 HUF
Tamás István: Háry János ujabb kalandjai. Rajzolta: Enyvári Herbert. Bp., 1935, Cserépfalvi,(Egyesült Nyomda Rt-ny.), 29+2+30-56+1 p. + 11 (színes képtáblák) t. Első kiadás. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal a borítón, a lapéleken folttal, jó állapotban.