17161. 410. Closed Online auction Books: Technics
800 HUF
0 HUF
Magyar ipar és kereskedelem. Szerk.: Dr. Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1941, Magyar Ipar és Kereskedelem. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
Photo of the item taken by : karap_norbert