15100.
410. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Gáspár Simon Antal: Az én szülőföldem, a bukovinai Istensegíts. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Csupor Tibor: Mikor Csíkból elindultam. A bukovinai székelyek élettörténete. Magyarország felfedezése. Bp.,1987., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hullámos lapokkal, kis sérülésnyommal a kötésen.