15018.
410. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Griebens Reiseführer sorozat 6 kötete (Band 5, 25, 26, 48, 68, 93.), nagyrészt német, osztrák városokkal, valamint Prága: Dresden und Umgebung, Berlin und Umgebung, Prag und Umgebung, Salzburg Stadt und Land, Salzkammergut, Wien und Umgebung, Leipzig und Umgebung.Berlin, 1927-1931., Grieben. Német nyelven. Térképekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, változó állapotban, a borítókon kis kopásnyomokkal.