15053.
410. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Közigazgatási Tájékoztató 1948. Magyarország községhatáros alaptérképe, jelkulcsa és közigazgatási tájékoztató. Összeáll.: az Országos Rendőri Bejelentő Hivatal. Bp., 1948., (Szikra-ny.), 366 p. Térkép nélkül. Kiadói kopott félvászon-kötés.