15103.
410. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.