15039.
410. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Martin Johnson: Afrika csodavilága. Az "elefántok" új kiadása. Fordította Ruzitska Mária. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, kissé foltos lapokkal.