https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 157
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2523612
15108
410
0
800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szelényi Károly: Eger. Hevesi képek. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó/Kossuth Nyomda. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
2507196
15109
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
2506650
15110
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Yann Arthus-Bertrand: Mesél a föld. hn., 2002., Passage. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2507061
15111
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Starting price:
1 000 HUF
2374716
15112
410
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. Olaszország, 1996, Reader's Digest. Színes képekkel és térképekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2345741
15113
410
0
5000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2365834
15114
410
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Trócsányi Zoltán: Észak nomádjai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit foltos borítóval de egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2345295
15115
410
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói vászonkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2411495
15116
410
0
1400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Soós Péter: Barangolások hazai tájakon I-II. Budapest 1994. Buk, Mediart. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2410532
15117
410
0
2600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szacsvay Imre, Szacsvay Péter, Legeza László: Kárpátalja. Bp., 1990, Officina Nova. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2446435
15118
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Tolvaly Ferenc: A Zsolnay-kód. Pécs, 2016, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
2446266
15119
410
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
1
Szabó Zoltán: Cifra nyomorúság. A Cserhát, Mátra, Bükk földje és népe. H.n., é.n., Cserépfalvi kiadása. 30 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Műbőr kötésben, újrakötve. Kijáró, helyenként foltos lapokkal.
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment