Books: Travelling, Local History Number of items: 157
2547597
15096
410
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Tears for the Tisza. Bp., 2001., Masszi Publishing House. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
1 400 HUF
2549990
15097
410
Other collectibles
Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2528239
15098
410
Other collectibles
Houben: A déli sark meghódítása. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány, a gerincen kis sérüléssel.
1 000 HUF
2523777
15099
410
Other collectibles
Técsi Zoltán: Igéző Erdély. Vándorlás végtelen utakon. Fotók: Illés Csaba. Kisújszállás, 2010., Szalay. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2523835
15100
410
Other collectibles
Gáspár Simon Antal: Az én szülőföldem, a bukovinai Istensegíts. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Bp., 1986., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Csupor Tibor: Mikor Csíkból elindultam. A bukovinai székelyek élettörténete. Magyarország felfedezése. Bp.,1987., Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, hullámos lap...
1 000 HUF
2550097
15101
410
Other collectibles
Tóth Béla: A szegedi nagyárvíz képeskönyve Szeged, 1979, Szeged Megyei Városi Tanács V. B. Műv. Oszt. kiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban. Szép állapotban.
1 200 HUF
2499354
15102
410
Other collectibles
Mozart und Prag. Praha, 1957, Artia. Gazdag képanyaggal illusztrált. Cseh nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón egészen kis szakadással. 2548060
15103
410
Other collectibles
L. V. Bertarelli: Italien in einem Bande. Griebens Reiseführer 80. Berlin-Milano, 1928, Grieben-Albert Goldtschmidt-Touring Club Italiano, 698 p. Német nyelven. Kihajtható térképekkel. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
2552081
15104
410
Other collectibles
Schalek, Alice: Japan, das Land des Nebeneinander. Eine Winterreise durch Japan, Korea und die Mandschurei. Breslau, 1925, Ferdinand Hirt. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
2547440
15105
410
Other collectibles
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1956., Műszaki. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés,
1 200 HUF
2433520
15106
410
Other collectibles
1 000 HUF
2546186
15107
410
Other collectibles
Fabio Bourbon: Spanyolország. Ford.: Gorzó Andrea. Bp., 1996., Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói foltos papír védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035