19038. 410. Closed Online auction Jewellery
5 000 HUF
20
0 HUF
Ezüst (Ag) Art deco virág bross, csiszolt üveg kővel. Jelzett (Sterling), kis kopásnyomokkal, 8x4,5 cm, bruttó: 19 g
Photo of the item taken by : karap_norbert