31388.
410. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
2 000 HUF
10
1964. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1-,2 miniatűr kopott