30825.
410. Closed Online auction
Modern restrikes, fantasy coins
5 000 HUF
DN "Europa - Németország" jelzett, részben aranyozott Ag emlékérem (19,97g/0.999/40mm) T:1- (PP) ND "Europa - Germany" hallmarked, partially gilt Ag commemorative medallion (19,97g/0.999/40mm) C:AU (PP)