Franciaország 1996. "50 éves az államkincstár" nagyméretű, kétoldalas Br emlékérem eredeti, de sérült papírdobozban (100mm/~13mm) T:1 France 1996. "Souscription du cinquantenaire 1946-1996 N° 736 / Trésor Public" Br medallion in original, but damaged paper box (100mm/~13mm) C:UNC
Izrael 1971. "Zsidó Nemzeti Alap 1901-1971 / ''...mivel a föld az enyém...'' (Leviták, XXV/23.)" kétoldalas Br emlékérem eredeti, "Izrael Állami Érem" tokban (69mm) T:1- Israel 1971. "Jewish National Fund 1901-1971 / ''...for the land is mine...'' (Leviticus, XXV/23.)" two-sided Br medallion in original, "Israel State Medal" case (69mm) C:AU
Izrael 1975 "A Szövetséges seregek zsidó katonái emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "299", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1975 "In commemoration of Jewish Soldiers of the Allied Armies" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "299" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael 1978. "13 esztendős korban a vallási törvények teljesítésére van a fiú kötelezve" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "17930", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. "At 13 for the fulfilment of the Mitzvoth - " double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "17930" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael 1978. "Izrael köszönti a turistákat / Látogasson el Izraelbe a Mediterráneum csodájába" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1724", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1978. "Israel welcomes the tourist / Visit Israel the Miracle on Mediterranean" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1724" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael 1986. "Az Izraeli Filharmonikus Zenekar 50. évfordulója 1936-1986" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "5194", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Jubileee of the Israel Philharmonic Orchestra 1936-1986" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "5194" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael 1987. "Misgav Ladach Kórház Jeruzsálem - Jeruzsálem Nap 1987.05.27." kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1727", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1987. "Misgav Ladach Hospital Jerusalem - Jerusalem Day 27.5.87." double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1727" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael 1988. "Izrael 40. évfordulója" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "2014", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel 1988. "Israel's 40th Anniversary" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "2014" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael DN "...mindnyájan egybegyűlnek, hozzád jönnek... - Ésaiás 60, 4" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "6469", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "They all gather and come to you - Isaiah 60, 4" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "6469" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael DN "Hét áldás" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "6939", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Seven Benedictions" bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "6939" in plastic case (59mm) C:UNC patina
Izrael DN "Bat-Yam a tenger leánya" kétoldalas, bronz emlékérem, peremen jelzett és sorszámozott "1874", műanyag tokban (59mm) T:1 patina Israel ND "Bat-Yam daughter of the Sea" double-sided bronze commemorative medallion, marked and numbered on edge "1874" in plastic case (59mm) C:UNC patina