10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Canaletto festménye után, metszette Fischer L.H.: Schlosshof (Schloss Hof), cs. kir. nyaraló a magyar határon, 1870-1900 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos. Üvegezett, kopott fa keretben. 21x42 cm