1 600 HUF
cca 1854 Théodore Valerio (1819-1879): Serrechaner du régiment frontiére de Sluin, in: Frontiéres Militaires, Pl. I., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, kopásnyomokkal, 25x16 cm, teljes: 42x33 cm