cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Bachi-Bozoucq de la haute Egypte (Camp de Silistrie), in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854.', Pl. II., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, 28x17 cm, teljes: 42x32 cm
cca 1854 Théodore Valerio (1819-1879): Serrechaner du régiment frontiére de Sluin, in: Frontiéres Militaires, Pl. I., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, foltos, kopásnyomokkal, 25x16 cm, teljes: 42x33 cm
cca 1855 Théodore Valerio (1819-1879): Courrier Arabe de Bagdad, in: Les populations des provinces Danubiennes, en 1854.', Pl. VIII., rézkarc, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, kissé foltos, 28x18 cm, teljes: 42x32 cm
cca 1896 Vegyes litografált metszet tétel, 8 db, közte gombák, ásványok, kaktuszok, vízi növények, teremnövények 2 db, rovarok, bogarak, Bp., Pallas Nagy Lexikona, közte foltos is, 23x30 cm
cca 1896 Vegyes litografált metszet tétel, 9 db, nagyrészt madarak, de közte halak/hüllők és szarvasmarhák is, Bp., Pallas Nagy Lexikona, közte foltos is, 23x15 cm és 23x30 cm közötti méretben
cca 1896 Vegyes metszet tétel, db, közte: I. Ferenc József megkoronázása, magyar koronázási palást, magyar korona és koronázási jelvények, budapesti honvédemlék, erdélyi és török hadi zászlók 2 db, Bp., Pallas Nagy Lexikona, litografáltak, közte szakadt, foltos is, 25x16 cm és 29x45 cm közötti méretben + cca 1880-1890 Die beiden Halbkugeln der Erde, földtérkép, 25x33 cm
cca 1896 Keramikai és agyagipari litografált táblák, 3 db Keramika I., Magyar agyagipari tárgyak), Bp., Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny., egy foltos, 23x29 cm
Canaletto festménye után, metszette Fischer L.H.: Schlosshof (Schloss Hof), cs. kir. nyaraló a magyar határon, 1870-1900 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos. Üvegezett, kopott fa keretben. 21x42 cm
Rosa, Salvator (1615-1673) után metszette T. Heawood: Hajótörés, 1850-60 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben. 12,5x18 cm.