Aelbert Cuyp (1620-1691) után metszette Wilhelm Woernle (1849-1916): Hollandi család, 1880-90 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Kiadja az Orsz. Magy. Képzőművészeti Társulat. Kissé sérült, foltos, kopott. Üvegezett, dekoratív, régi, kissé sérült fa keretben. 12,5x18 cm.
cca 1684 S. Maria di Loreta,(Ancona, St. Maria di Loreto), (in: J. Ch. Wagner : Delineatio Provinciarum Pannoniae Et Imperii Turcici In Oriente, Augsburg, (1684.), Koppmayer, rézmetszet, papír, paszpartuban, a két laprészt hátul összeragasztották, 24x33 cm
cca 1725 Kleiner, Salomon (1700-1761) - Corvinus, Johann August (1683-1738): Prospectus Aulae Caesarae, prout extra urbem versus orientem in oculos incurrit... /Prospect der Keyßerlichen Burg, wie solche von aussen gegen Auffang anzusehen. ..., Bécs, Hofburg, Lipót-szárny, Heldenplatz látképe, (Hofburg, Leopoldinischer Trakt, Heldenplatz), rézmetszet, papír, szakadt, 23x34 cm/ Kleiner, Salomon (1...
cca 1866 Erzsébet királyné fogadja az országgyűlés küldöttségét, (Az országgyűlési küldöttségek fogadtatása császárné ő felsége által), In: Magyarország és a Nagyvilág 1866. 10. sz., 1866. január, fametszet, 23x32 cm
The Brasen Sea in Solomon's Temple/The section of the Brasen Sea in Solomon's Temple, Vol II. 2d. Gath X2 P 645., rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, hajtott, kissé foltos, a szélein kis szakadásokkal, az egyik sarkán kis hiánnyal, de ezek a sérülések a metszetet nem érintik, 33x44 cm, teljes: 40x50 cm.
Bécs, Carolina híd, Kávéház Vöröskői gróf Pálffy Fidél (1788-1864) tárnokmester, főkancellár címerével a kép alatt, a kőnyomatot készítő Wassenberg magyar és német nyelvő ajánlásával Pálffy Fidélnek. Kőnyomat, üvegezett keretben. 29x26 cm Keret mérete 44x39 cm
cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez" - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben. Középen a hotel litografált látképével, Mayer's Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja", ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn" felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg
R. Alt (1812-1905): A' Temető Pesten. (Váci úti temető.(Ma már nem létezik.) Litográfia, paszpartuban Buda-Pest előadva Alt Rudolf által c. könyvből. 12x18,5cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Különösen Rudolf részletes, pontos rajzai, festői hatású városképei töltöttek be jelentős ösztönző szerepet a hazai városkép-lithographia fejlődésében. Mag...