10583.
410. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Molnár Iscsu István (1947- ): 3 db különféle kiállítási meghívó. Rézkarc, papír, jelzett. 2 db számozott: 132/150 és 39/100. 7×11,5 és 9x16,5 cm közötti méretekben.