2 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 5,5x7,5 cm
Molnár Iscsu István (1947- ): 3 db különféle kiállítási meghívó. Rézkarc, papír, jelzett. 2 db számozott: 132/150 és 39/100. 7×11,5 és 9x16,5 cm közötti méretekben.
3 db ex libris: Gy. Szabó Béla (1905-1985): Molnár János könyve. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 7,5x5 cm + Veress Pál (1920-1999): Deák Éva könyve. Linómetszet, papír. Jelzés nélkül. 5,5x4 cm + Bodri Ferenc (1943-2021): Ex libris Sümegi György. Fametszet, papír, jelzett. 6,5x5 cm
Klaus Rödel: Bibliografi over europaeiske kunstneres Ex libris 1973. Europaeische Ex libris. 1973. European Book Plates. 1973. Ex libris d'Europe. 1973. hn., 1975., Exlibristen, 79 p. Benne beragasztott ex libris-szekkel. Kiadói papírkötés.
1970 Magyar Kisgrafika. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, 8 sztl. lev. +37 t. Gyulai Líviusz, Kass János, Kondor Lajos, Kopasz Márta, Maurer Dóra, Reich Károly, és mások munkáival. Kiadói félvászon-kötésű mappában,a két felső sarkán kis ütődéssel.. Számozott (278./500) példány.
Budapest nevezetességeit ábrázoló 5 db színes linómetszet. Papír, jelzés nélkül, feliratozva, spirálfűzéses füzetből, helyenként foltos lapok, 18x14 cm
M. Kiss József (1936-1999): Ex libris Müller Róbert. Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Az Első Balatoni Kisgrafikai Biennálé 1971 mappából. 8,5x5,5 cm