10348.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
8 000 HUF
5db orosz tájkép (Medvegyev:Tavasz, Sztelnyikova: Erdő, Zsukov: Naplemente stb.) Olaj, karton, fakeretben, részben jelzett, 1980 körül, (cca: 10x13cm)