10331.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
22 000 HUF
Ismeretlen XVIII-XIX. sz magyar festő. Házaspár portréja. Két db. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dublírozva, paszpartuban, üvegezett keretben 20x16 cm