10562.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Jelzés nélkül: St. Adorján. nikomédiai. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Sérült, vágott, foltos. 41,5x34 cm.