10340.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
12 000 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz ismeretlen festő alkotása: Angyal. Olaj, fémlemez, sérült. Dekoratív, üvegezett, sérült fa keretben, 22,5×17,5 cm