10341.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
9 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő alkotása: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével. Dekoratív, sérült korabeli keretben. 40x50 cm