10344.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm