10338.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
15 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz végén/XX. sz. elején működött festő alkotása: Mandolinos énekes. Olaj, vászon, fa keretben, 59×31,5 cm