10405.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
19
Kunz vagy Künz jelzéssel: Vitorlások a viharban. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 57,5×73,5 cm