10480.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Színházbelső. Akvarell, pasztell, papír, kartonra kasírozva, sérült. 41,5x63 cm