10485.
410. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
5 500 HUF
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Tokaji részlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 33x46 cm