Paintings and graphics - "signed" or "without sign" Number of items: 239
2473274
10339
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
Mongol thangka: Mahakala , vegyes technika, kissé sérült, üvegezett fa keretben, külső méret: 13x15 cm Mahakala a hinduizmus és a tantrikus buddhizmus közös istensége. A buddhizmusban Mahakala Visnu egy heves formája, míg a hinduizmusban Mahakala Siva és Visnu (Narasimha) heves megnyilvánulása, és Mahakala istennő hitvese; a saktizmus Kalikula szektájában jelenik meg a legjelentősebb formában. Mah...
16 000 HUF
2526281
10340
410
Other collectibles
12 000 HUF
2547394
10341
410
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően 1930-40 körül működött magyar festő alkotása: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével. Dekoratív, sérült korabeli keretben. 40x50 cm
9 000 HUF
2510034
10342
410
6500
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Csikós. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 31x51 cm
6 500 HUF
2510047
10343
410
15000
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. közepén működött magyar festő alkotása: Lovasszán csikóval. Olaj, vászon, restaurált. Dekoratív fa keretben. 50x70 cm
15 000 HUF
2493662
10344
410
11000
Other collectibles
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. művész munkája: Gábriel arkangyal, novgorodi ikon. Tempera, vászon, fatáblára kasírozva, sérült, 30×23,5 cm
11 000 HUF
2528755
10345
410
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tata vár. Rézkarc, papír, számozott (52/100), 31×43,5 cm
2 400 HUF
2523108
10346
410
15000
Other collectibles
15 000 HUF
2494906
10347
410
Other collectibles
August Pettenkofen (1822-1889) festménye után, olvashatatlan jelzéssel: Szerelmesek. Rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 32x24 cm
4 000 HUF
2549847
10348
410
Other collectibles
5db orosz tájkép (Medvegyev:Tavasz, Sztelnyikova: Erdő, Zsukov: Naplemente stb.) Olaj, karton, fakeretben, részben jelzett, 1980 körül, (cca: 10x13cm)
8 000 HUF
2529490
10349
410
7500
Other collectibles
A (?) jelzéssel: Népviseletes hölgy. Olaj, fa. Dekoratív fa keretben. 14,5x11,5 cm
7 500 HUF
2258300
10350
410
Other collectibles
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035