15 000 HUF
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Kilátás Tihanyra Zamárdiból (Balatoni táj), 1937. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán feliratozott, mely szerint 1938-ban a Műcsarnok Őszi Tárlatán kiállítva. Üvegezett, sérült fa keretben. 35x48 cm