55 000 HUF
142,49 EUR, 157,14 USD
Cseh László (1914-1991): Pécsváradi dombok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Eredeti, kissé kopott keretben, 60×70 cm