10069. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
38 000 HUF
0 HUF
Deli Antal (1886-1960): Firenze, 1926. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Nagyházi, 131. aukció, 518. tétel (2006). Dekoratív, üvegezett fa keretben. 30×35 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf