10105. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
60 000 HUF
0 HUF
Gerzson Pál (1931-2008): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 60×80 cm. Üvegezett keretben.
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf