5 000 HUF
Kamarás Béla (?-?, működött a 20. sz. közepén): Vázlatfüzet 12 db rajzzal, különböző helyszínekről (Szentendre, Balatonfüred, Fonyód), részben datált (1962). Ceruza vagy filctoll, papír, jelzés nélkül, sérült félvászon kötésben, több hiányzó lappal, 20x29 cm