10248. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
800 HUF
0 HUF
Sárkány Jolán (1907-1985): Sétálók. Akvarell, papír, jelzett, lap széle kissé sérült, 32,5×40 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf