10282. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
23
0 HUF
Turiák Ödön (1884-1937): Sárvár, várudvar. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült keretben. 32x24cm
Photo of the item taken by : karap_norbert