10297. 410. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Való Ibolya (1958-): Dombos Vízparti táj, 1998. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, kissé sérült (apró felületi festék lepergésekkel), fa keretben, 48×88 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf