Paintings and graphics Number of items: 323
2483098
10073
410
6500
Other collectibles
Domanovszky Endre (1907-1974): A levél. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fa keretben, lap széle kissé sérült, 38×46 cm
6 500 HUF
2531832
10074
410
Other collectibles
1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm
5 000 HUF
2544285
10075
410
4800
Other collectibles
Ducsay Béla (1893-1967): Öreg a kerítésnél (Borszék, 1943). Akvarell, merített papír. Jelzett, hátoldalán pecséttel: "Ducsay Béla festőművész hagyatéka", 48x31 cm
4 800 HUF
2528741
10076
410
Other collectibles
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 24,5×40 cm
2 400 HUF
2460356
10077
410
Other collectibles
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
18 000 HUF
2448710
10078
410
15000
Other collectibles
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Befőtt hattyúval, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (32/50). Lapméret: 21×15 cm
15 000 HUF
2524741
10079
410
46000
Other collectibles
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Törpe torzóval, 2008. Egyedi beavatkozású print (EBP), merített papír, jelzett, üvegezett keretben. 30x21 cm
46 000 HUF
2528493
10080
410
3200
Other collectibles
3 200 HUF
2474755
10081
410
100000
Other collectibles
100 000 HUF
2473500
10082
410
Other collectibles
4 000 HUF
2493183
10083
410
4200
Other collectibles
4 200 HUF
2505533
10084
410
22000
Other collectibles
22 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035