12787.
410. Closed Online auction
Photo
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1895 Neuschwanstein, leporelló 10 db keményhátú, fekete-fehér fotóval, München, Verlag von Jos. Albert. Szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, 17x11 cm