12810.
410. Closed Online auction
Photo
2 400 HUF
1901 Lausanne, leporelló 12 db keményhátú fotóval, Kunstanstalt Lautz & Isenbeck, aranyozott egészvászon-kötésben, foltos borítóval, a leporelló több helyen szétvált, 17x11 cm