12817.
410. Closed Online auction
Photo
6 000 HUF
14
cca 1885-1890 Ricordo di Venezia, 20 db színezett fotó. Venezia, Charlo Naya, 1 p.+20 t. Dúsan aranyozott haránt-alakú egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, cca 19x24 cm, album: 29x35 cm