13030.
410. Closed Online auction
Photo
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
cca 1990-1995 Vegyes cigánysággal kapcsolatos fotótétel, 16 db, egy kartonon, a hátoldalakon pecséttel jelzett, (Szabolcs László, 13 db),Kohári Csaba (2 db), Nyári Attila (1 db), részben feliratozva, egy felületén kis sérüléssel, 18x27 cm és 14x22 cm közötti méretben.