cca 1885-1890 Ricordo di Venezia, 20 db színezett fotó. Venezia, Charlo Naya, 1 p.+20 t. Dúsan aranyozott haránt-alakú egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, cca 19x24 cm, album: 29x35 cm
cca 1890 Székesfehérvár, Theodorovits és Csikós üzletének képe, nyüzsgő forgataggal az utcafronton,(Szőgyény-Marich-ház (Szent István Művelődési Ház), fotó, szakadt, a hátoldalakon papírnyomokkal, 23x29 cm
1941 Marosvásárhely főtere, Erdély visszatérése után az idegenforgalom népszerűsítésére készített sorozat része, Czveck Gyula fotó, hátoldalon feliratozva, pecsételve, 17,5×23,5 cm
1941 A gyimesi ezeréves határ, Erdély visszatérése után, az idegenforgalom népszerűsítésére készített fotósorozat része, Czvek Gyula fotó, jó állapotban, hátoldalon feliratozva, pecsételve, 18×23 cm
cca 1970 Badacsony, Balaton-felvidék, Balla Demeter (1931-2017) fotóművész hátoldalon pecséttel jelzett fotója, publikálva az Ifjúsági Magazinban, hátoldalán merevítőpapírral, 17,5×23 cm
1941 A Mencsul-hegy Kárpátalján, az Orsz. Idegenforgalmi Hivatal által a visszafoglalt területek népszerűsítésére szolgáló fotósorozat egy darabja, szép állapotban, 18×23,5 cm