Art-ceramics
Number of items: 174
2515902
11096
410
Art-ceramics
Other collectibles
Király Károly: retró gyertyatartó, színes mázakkal festett kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
3 000 HUF
2521504
11097
410
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej retro kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 26 cm
3 000 HUF
2503447
11098
410
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhelyi retró váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró csorba. m:18 cm
1 000 HUF
2549443
11099
410
Art-ceramics
Other collectibles
Régi erdélyi kerámia tál, 4 db, apró kopással, csorbával. d: cca. 20cm
4 000 HUF
2549442
11100
410
Art-ceramics
Other collectibles
4 000 HUF
2458796
11101
410
4400
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Kun gazda Karcag, nagyméretű, fali dísztál, hibátlan, jelzett, színesen festett mázas kerámia, öblében zodiákus jegyekkel, d: 44 cm
4 400 HUF
2471439
11102
410
Art-ceramics
Other collectibles
8 db népi kerámia tál. Kézzel festettek, több jelzett, közötte régi is.
5 000 HUF
2450168
11103
410
Art-ceramics
Other collectibles
Népi kerámia korsó, kézzel festett, jelzett. Apró kopások, máz csorbák m:28cm
1 200 HUF
2517139
11104
410
Art-ceramics
Other collectibles
3 db népművészeti mini csörgőkorsó, mázas kerámia, kis sérülésekkel, m: 7,5 - 10 cm
1 000 HUF
2521418
11105
410
Art-ceramics
Other collectibles
3 db népi kerámia dísztányér. Mázas és mázatlan cserép, kézzel festett, d: 20 cm
2 400 HUF
2502624
11106
410
Art-ceramics
Other collectibles
Habán másolat, áttört falitányér, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, hibátlan, d: 23cm
1 000 HUF
2512012
11107
410
Art-ceramics
Other collectibles
Tilgmans svéd kerámia lámpa, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 27 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m