11449. 410. Closed Online auction Glass-objects
4 000 HUF
0 HUF
Bad Tschachwitz-i (Čachovice , Csehország) emlékpohár, csiszolt aranyozott, kopott, m:12cm, Szecessziós díszpohár, zománc festett virágok, kopott, m:7cm
Photo of the item taken by : karap_norbert