Antique

Number of items: 42

Szent Terézt ábrázoló plakettel díszített fa szenteltvíztartó üveg betéttel, h: 16,5 cm
11533.

2 600 HUF
6,74
7,43

Régi fa feszület, fém korpusszal, kopásnyomokkal, m: 42,5 cm
11534.

4 800 HUF
12,44
13,71

Antik szerencse díszkulacs, emlékekkel tele applikálva (pitykegomb, gombok, bross maradványok, fém lóhere, vegyes érmékkel, stb.) sérült, kopott, teteje törött. m:21cm
11535.

10 000 HUF
25,91
28,57
15

11536.

3 000 HUF
7,77
8,57

T. Bodrog Erzsébet (1934-): Fali szőttes. Vászon, fémszálas hímzés. Hátoldalán etikettel jelzett. 153x70cm
11537.

20 000 HUF
51,81
57,14

Art deco elefántfejes cigarettakínáló és hamutál, bakelit, jelzett: Gummon 2744. Csehország, 1930 körül. Apró csorba. 9.5×9.5×20 cm
11538.

5 000 HUF
12,95
14,29
18

Szecessziós vasaló, melegítő vassal, kopott, jelzés nélkül, bronz, m:16,5cm
11539.

10 000 HUF
25,91
28,57

Barabás László (1934- ): Vörös postakocsi. tűzzománc. Kopott fakeretben, jelzett, 40x50cm
11540.

90 000 HUF
233,16
257,14

Ikon fém okláddal, Remete Szent Antal és Szent Theodosius, középen Istenszülő a kis Jézussal. Lent: A Szent Miklós-templom vagy Szent Miklós-templom a XVII. század végéről a XVIII. század elejére datált építészeti műemlék, amely a Kijev-Pechersk Lavra területén található. A templom a kozák barokk stílushoz tartozik. A kék kupolát aranyszínű csillagok borítják, tetején pedig egy kereszt áll, amelyen egy aranyszínű galamb látható. A templomot Myriai Szent Miklós nevében szentelték fel. Oroszország, 1900 körül. Sérülésekkel, kopásokkal. 17x13cm
11541.

Ikon fém okláddal, Remete Szent Antal és Szent Theodosius, középen Istenszülő a kis Jézussal. Lent: A Szent Miklós-templom vagy Szent Miklós-templom a XVII. század végéről a XVIII. század elejére datált építészeti műemlék, amely a Kijev-Pechersk Lavra területén található. A templom a kozák barokk stílushoz tartozik. A kék kupolát aranyszínű csillagok borítják, tetején pedig egy kereszt áll, amelye...

30 000 HUF
77,72
85,71
17

1900 körül Szecessziós hímzett mappa, viseletes állapotban, 36,5x27cm
11542.

2 000 HUF
5,18
5,71

Öntöttvas asztali képkeret arany színű festékkel fújva, feltehetően francia herceg nyomatával nyomatával, teljes méret: 30x19cm, belső méret: 17x11cm
11543.

14 000 HUF
36,27
40,00

Bronz asztali képkeret, Wittelsbach Erzsébet magyar királyné nyomatával, teljes méret: 32x20cm, belső méret: 14x10cm
11544.

20 000 HUF
51,81
57,14
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF