11535. 411. Closed Online auction Antique
10 000 HUF
15
0 HUF
Antik szerencse díszkulacs, emlékekkel tele applikálva (pitykegomb, gombok, bross maradványok, fém lóhere, vegyes érmékkel, stb.) sérült, kopott, teteje törött. m:21cm
Photo of the item taken by : karap_norbert