12022. 411. Closed Online auction Flea Market
3 000 HUF
0 HUF
Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó 3 db szóróval, alján jelzett, kopott, kettő szóró teteje laza (elhasználódott menettel), m: 16 cm, szórók m: 8 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert