Flea Market
Number of items: 542
2562003
11947
411
Flea Market
Other collectibles
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, sérült, rozsdafoltos, 20x10x22,5 cm
1 800 HUF
2562002
11948
411
Flea Market
Other collectibles
Régi öntöttvas faszenes vasaló, fa fogóval, sérült, rozsdafoltos, 20x10x21,5 cm
1 800 HUF
2561993
11949
411
Flea Market
Other collectibles
Bronz gyertyatartó, kopott, horpadásokkal, m:17,5cm
3 000 HUF
2561950
11950
411
Flea Market
Other collectibles
Retró demizson, üveg, műanyag, V:1L, kopott, m:33cm
1 200 HUF
2560704
11951
411
Flea Market
Other collectibles
Gyertyatartó, alpakka, kopásnyomokkal. m.: 29, 5 cm.
2 000 HUF
2560886
11952
411
Flea Market
Other collectibles
Modern kínáló, réz, m.: 12 cm, átmérő: 18 cm.
3 000 HUF
2560718
11953
411
Flea Market
Other collectibles
Gyertyatartó, öntött réz, monogramos, kopásnyomokkal. m.: 26 cm.
3 000 HUF
2560755
11954
411
4200
Flea Market
Other collectibles
Kávéházi szecessziós, alpakka hamuzó, gyufatartóval, gyertyás motívummal, jelzett. Jó állapotban. m.: 9 cm. átmérő: 14 cm.
4 200 HUF
2560905
11955
411
3200
Flea Market
Other collectibles
Ajtózárcím, kilinccsel, réz, 1 pár, kis kopásnyomokkal. m.: 22 cm.
3 200 HUF
2560944
11956
411
Flea Market
Other collectibles
Komplett ajtózár: ajtózárcím, 2 db kilinccsel (m.: 22,5 cm), ajtózár és kulcs, biztonsági zárbetét (m.: 22, 5 cm).
6 000 HUF
2561003
11957
411
Flea Market
Other collectibles
4 000 HUF
2561035
11958
411
Flea Market
Other collectibles
régi kávédaráló, fa és vas (rozsdás) elemekkel, tetején kis illeszkedési hibával. m.: 12, 5 cm. h.: 14, 5 cm.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m